+420 606 123 545 info@karavanynera.cz Rychlý vzkaz

"Když karavan, tak od Karavany Nera"

Slovníček

BOJLER - (z anglického boiler od slova boil, vařit) pod tímto označením je ukrytý zásobníkový ohřívač vody, tzn. většinou válec, který slouží k ohřevu vody v karavanu a obsahuje oproti průtokovému ohřívači také zásobu horké vody. V karavenech se montuje jak plynový, tak i elektrický bojler.

KLIMATIZACE - jedná se o zařízení, které upravuje vlastnosti vzduchu, a to především vzduch ochlazuje a zbavuje vlhkosti. Při spuštění klimatizace dochází k přesunu a výměně energie. Z místnosti je odčerpáván teplý vlhký vzduch, který je nahrazován studeným s nižší vlhkostí.

MOVER - jedná se zpravidla o elektrický samostaný pojezd karavanu na dálkové ovládání, které umožňuje opatrné manévrování například v kempu na místo stání karavanu.

SOLARNÍ PANELY - také pod označením sluneční panely - jedná se o fotovoltaické křemíkové polovodičové destičky, které (zjednodušeně) při působení světla, převádí světelnou energii na elektrickou. Takto vzniklou elektrickou energii můžete použít pro napájení elektrických zařízení v karavanu - vnitřní nebo venkovní osvětlení karavanu, ohřev vody atd.

STANOVÁ PŘEDSÍŇdalší prostor karavanu, který je minimálně stejně dlouhý, jako délka obytné části karavanu a hloubka bývá minimálně 240 cm a více. Zpravidla tento prostor slouží k umístění sezení, grilování a podobně.

Z naší nabídky vybíráme a DOPORUČUJEME:

Tabbert DA VINCI 540 E

tabbert-da-vinci-540-e

Nabízíme pohodlný, moderní a prostorný karavan Tabbert Da Vinci 540 E až pro 5 osob, vybavený nádherným nábytkem v příjemné barvě. Sedačka ještě zabalená v ochranných igelitech.

Knaus Eifelland Holiday 495

knaus-eifelland-holiday-495

Nabízíme velmi zachovalý cestovní lehký karavan pro 4 osoby s novým moverem pro větší pohodlí při manipulaci nejen v kempu, ale i při parkování.

Fendt Diamant 560

fendt-diamant-560

Nabízíme luxusní rodinný karavan Fendt Diamant 560 který je určený pro 4 - 5 osob, které na cestách hledají pohodlí a bohaté vybavení karavanu včetně moveru a markýzy

Knaus Sudwind Blue 450 TU

knaus-sudwind-blue-450-tu

Nabízíme velmi oblíbený karavan Knaus Sudwind Blue 450 TU pro 4 osoby s rozkládacím sezením a vnitřním vybavením v krásné barvě nábytku.

Karavany z Evropy dovážíme od roku 2003. Na trhu jsme více jak 20 let.

Nabízíme výhradně garážované a nebourané karavany z první ruky.

Zajišťujeme široké spektrum služeb od přihlášení až po přistavení karavanu na místo.