+420 606 123 545 info@karavanynera.cz Rychlý vzkaz

"Když karavan, tak od Karavany Nera"

Jak vybrat karavan

S výběrem karavanu je to dost podobné jako s výběrem bytu. Velice záleží na vnitřním rozvržení, tzn. jak je situovaná postel, sezení, kuchyňská linka, koupelna, wc, úložný prostor a podobně. S tím samozřejmě souvisí také počet osob, které budou karavan využívat a za jakým účelem. Bude karavan sloužit jen na krátkých výletech jako zázemí pro rodinu? Další oblíbenou variantou je pořizování karavanu na dlouhé dovolené v Čechách i zahraničí nebo jako nouzové bydlení například v průběhu rekonstrukce domu nebo pro návštěvy. Není výjimkou, že karavan slouží bydlení nebo k nocování v ;místech chatových a zahradnických osad. Malé a levné karavany jsou vhodné pro dvojice, za to velké, tj. dlouhé a prostorné karavany jsou vhodné i pro větší rodiny například i do šesti osob.

Pořízení karavanu z bazaru

Když už se ohlížíte po karavanu z bazaru, je dobré vybírat ze značek karavanů, které mají v Čechách zastoupení. Důvod je jednoduchý: Náhradní díly a autorizovaný servis. Ačkoliv poruchovost karavanů je nízká, a to je dáno především tím, že karavany nemají motory, stále se musí s položkou servis počítat. Nápravy. Brzdy. Elektroinstalace. Okna. Atypické vnitřní vybavení karavanu jako boilery, topení atd. Dále se v našem oboru hojně říká, že když si vyberete karavan německé značky, neuděláte chybu. Německé karavany jsou známé svou precizností. A to platí téměř u všeho. Karavany nevyjímaje.

Z naší nabídky vybíráme a DOPORUČUJEME:

Adria Adora 552 UK

adria-adora-552-uk

Nabízíme oblíbený rodinný karavan Adria Adora 552 UK, který nabízí pohodlné ubytování na cestách, v kempu nebo i dočasné bydlení pro 6-7 členou rodinu. Karavan je vybavený moverem.

Knaus Sudwind 700 EU

knaus-sudwind-700-eu

Nabízíme prostorný cestovní dvouosý karavan Knaus Sudwind 700 EU určený pro 4 až 6 osob, které hledají prostor a příjemné prostředí s krásným nábytkem v bohaté výbavě.

Tabbert DA VINCI 540 E

tabbert-da-vinci-540-e

Nabízíme pohodlný, moderní a prostorný karavan Tabbert Da Vinci 540 E až pro 5 osob, vybavený nádherným nábytkem v příjemné barvě. Sedačka ještě zabalená v ochranných igelitech.

Knaus Eifelland Holiday 495

knaus-eifelland-holiday-495

Nabízíme velmi zachovalý cestovní lehký karavan pro 4 osoby s novým moverem pro větší pohodlí při manipulaci nejen v kempu, ale i při parkování.

Karavany z Evropy dovážíme od roku 2003. Na trhu jsme více jak 20 let.

Nabízíme výhradně garážované a nebourané karavany z první ruky.

Zajišťujeme široké spektrum služeb od přihlášení až po přistavení karavanu na místo.