Partneři webu karavanynera.cz - doporučené stránky

Přehled stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo tránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde zveřejněni? Kontaktujte správce webu na adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Automoto

 

Bezpečná dovolená

Jedete na dovolenou a nechcete nechat doma svůj majetek nezajištěný? Obraťte se na PZTS.cz, která vám zajistí elektronický bezpečnostní systém na klíč, například i montáž kamerového bezpečnostního systému a tak budete moci na dovolené sledovat na mobilu záběry z vašeho bytu.

Cestování

Hodláte vyrazit s velkou skupinou přátel třeba po Evropě? Hledáte způsob, jak se hromadně dopravit v zemích EU? Zkuste Aria travel. Jejich autobusová doprava patří mezi nejlepší a zároveň nabízejí dobrou cenu. Aria travel disponuje kvalitními novými autobusy a spolehlivými řidiči.
Bandárie.cz - tábořiště a rekreační středisko pro letní dovolené a tábory.

Ubytování

Hledáte pohodlné a čisté ubytování s restaurací u Kralup nad Vltavou? Chcete se ubytovat poblíž Prahy nebo Mělníka? Plánujete svatbu a chcete váš velký den prožít na pohodu? Navštivte penzion Statek 1738 v Dušníkách nad Vltavou a budete spokojeni.

Vybavení na cesty

 

Prodej karavanů z dovozu

Již několik let zajišťujeme prodej karavanů z dovozu a vybíráme pro vás ty nejzajímavější karavany ze Švýcarska, Holandska a Německa.

přečíst celé

Nové modely karavanů

Na závěr roku jsme dovezli nové modely a tak si nyní můžete vybrat z více jak 20 modelů karavanů. Jistě vás některý z nich zaujme a tak v příští sezóně už můžete jet na dovolenou s novým karavanem.

přečíst celé

Nenašli jste svůj karavan?

Nevadí. Kontaktujte nás, popište nám svou představu vysněného karavanu a my vám seženeme karavan přesně dle vašeho přání. Karavany Nera = partner pro vaši dovolenou!

přečíst celé