Jak vybrat vhodný karavan

Článek se připravuje. Děkujeme za pochopení.

S výběrem karavanu je to dost podobné jako s výběrem bytu. Velice záleží na vnitřním rozvržení, tzn. jak je situovaná postel, sezení, kuchyňská linka, koupelna, wc, úložný prostor a podobně. S tím samozřejmě souvisí také počet osob, které budou karavan využívat a za jakým účelem. Bude karavan sloužit jen na krátkých výletech jako zázemí pro rodinu? Další oblíbenou variantou je pořizování karavanu na dlouhé dovolené v Čechách i zahraničí nebo jako nouzové bydlení například v průběhu rekonstrukce domu nebo pro návštěvy. Není výjimkou, že karavan slouží k bydlení nebo k nocování v místech chatových a zahradnických osad. Malé a levné karavany jsou vhodné pro dvojice, za to velké, tj. dlouhé a prostorné karavany jsou vhodné i pro větší rodiny například i do šesti osob.

Pořízení karavanu z bazaru

Když už se ohlížíte po karavanu z bazaru, je dobré vybírat ze značek karavanů, které mají v Čechách zastoupení. Důvod je jednoduchý: Náhradní díly a autorizovaný servis. Ačkoliv poruchovost karavanů je nízká, a to je dáno především tím, že karavany nemají motory, stále se musí s položkou servis počítat. Nápravy. Brzdy. Elektroinstalace. Okna. Atypické vnitřní vybavení karavanu jako boilery, topení atd. Dále se v našem oboru hojně říká, že když si vyberete karavan německé značky, neuděláte chybu. Německé karavany jsou známé svou precizností. A to platí téměř u všeho. Karavany nevyjímaje.

Prodej karavanů z dovozu

Již několik let zajišťujeme prodej karavanů z dovozu a vybíráme pro vás ty nejzajímavější karavany ze Švýcarska, Holandska a Německa.

přečíst celé

Nové modely karavanů

Na závěr roku jsme dovezli nové modely a tak si nyní můžete vybrat z více jak 20 modelů karavanů. Jistě vás některý z nich zaujme a tak v příští sezóně už můžete jet na dovolenou s novým karavanem.

přečíst celé

Nenašli jste svůj karavan?

Nevadí. Kontaktujte nás, popište nám svou představu vysněného karavanu a my vám seženeme karavan přesně dle vašeho přání. Karavany Nera = partner pro vaši dovolenou!

přečíst celé