O nás - Karavany Nera | Bazar karavanů - Levné karavany z dovozu

V Karavany Nera se zabýváme dovozem a prodejem karavanů zahraniční výroby ze západní Evropy. V naší nabídce naleznete především vysoce kvalitní karavany německé výroby.
Nabízíme velké i malé obytné přívěsy - karavany. Všechny karavany z naší nabídky jsou garážované, suché a nebourané ve výborném stavu, komplet vybaveny, včetně stanových předsíní. Prohlídka karavanů vždy jen po telefonické dohodě.

Naše nadstandardní služby

Výběr karavanů je vždy zaměřen na celoroční bydlení - nejen na krátké letní dovolené.
Karavany z Karavany Nera můžete využívat i jako dočasné bydlení, například při rekonstrukci bydlení nebo návštěvě.
Každý karavan z nabídky je připraven na sezónu.

Odborné poradenství - pomoc s výběrem vhodného karavanu

V oboru prodeje karavanů se pohybujeme déle jak 20 let, a proto jsme schopni vám pomoci s výběrem vhodného modelu, a to přesně dle vašich potřeb a očekávání.

Karavany na protiúčet

V případě, že chcete u nás nakoupit jiný karavan (větší nebo jinak uspořádaný), tak automaticky bereme u nás dříve zakoupený karavan do protiúčtu.

Prohlídka karavanů

Prohlídky karavanů si můžete domluvit na telefonním čísle 606 123 545. V průběhu prohlídky vám bude představen nejen požadovaný karavan jako celek, ale i plná funkčnost celkového vybavení, a to včetně topení atd.

Doprava karavanů

Vámi zakoupený karavan jsme schopni dopravit na jakékoli místo v Evropě dle vašich potřeb.
Do 100 km zdarma. Ceník přistavení karavanu individuální dle dohody.

Preferované značky karavanů pro jejich vysokou kvalitu


Karavany Nera na Firmy.cz


Prodej karavanů z dovozu

Již několik let zajišťujeme prodej karavanů z dovozu a vybíráme pro vás ty nejzajímavější karavany ze Švýcarska, Holandska a Německa.

přečíst celé

Nové modely karavanů

Na závěr roku jsme dovezli nové modely a tak si nyní můžete vybrat z více jak 20 modelů karavanů. Jistě vás některý z nich zaujme a tak v příští sezóně už můžete jet na dovolenou s novým karavanem.

přečíst celé

Nenašli jste svůj karavan?

Nevadí. Kontaktujte nás, popište nám svou představu vysněného karavanu a my vám seženeme karavan přesně dle vašeho přání. Karavany Nera = partner pro vaši dovolenou!

přečíst celé