TABBERT BELLINI 640

Nabízíme karavan kvalitní značky od firmy TABBERT Bellini Profi 640 S maximální výbavou. Sezení do podkovy + středové sezení + pevná ložnice, sprcha, chemické wc, topení + el. topení, nerez dřez a sporák, velká lednice, Heki okno, Alu kola, Tv. anténa + Automat Satelit + Televize s Dvd, Baterie včetně nabíjení,  Digitální klimatizace, Alko asistent ATC, 4 Goo Mover : El. parkovací systém na dálkové ovládání, stabilizátor, Hagusy, Markýza,  aj. Váha : 2000  kg Prohlídka prosím pouze po Tel. dohodě !!! Pouze pro važné zájemce možno protiučet !!!

Rok výroby: 2019

Cena: 640000 Kč

Máte o něj zájem? Napište nám!

Prodej karavanů z dovozu

Již několik let zajišťujeme prodej karavanů z dovozu a vybíráme pro vás ty nejzajímavější karavany ze Švýcarska, Holandska a Německa.

přečíst celé

Nové modely karavanů

Na závěr roku jsme dovezli nové modely a tak si nyní můžete vybrat z více jak 20 modelů karavanů. Jistě vás některý z nich zaujme a tak v příští sezóně už můžete jet na dovolenou s novým karavanem.

přečíst celé

Nenašli jste svůj karavan?

Nevadí. Kontaktujte nás, popište nám svou představu vysněného karavanu a my vám seženeme karavan přesně dle vašeho přání. Karavany Nera = partner pro vaši dovolenou!

přečíst celé